YouChat – wyszukiwarka i chat AI (darmowa alternatywa ChatGPT) [PL]

You.com to wysoce personalizowana wyszukiwarka, oparta o aplikacje, które można priorytetyzować pod kątem wykorzystywania do serwowania wyników.

W ramach You.com dostępny jest YouChat, który może służyć za wyszukiwarkę AI, ale też jako czat AI.

Zaletą jest, podobnie jak w Perplexity, podawanie źródeł.

YouChat, Perplexity czy Notion AI mogą stanowić alternatywę dla najpopularniejszego z nich ChatGPT od OpenAI, który w ostatnim czasie robi w sieci furorę.

Standardowo trzeba uważać na poprawność odpowiedzi i wyników, ale często są całkiem niezłe. Czat działa po polsku i po angielsku (po angielsku trochę lepiej).

Podziel się

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może warto podzielić się z innymi?

Pozostańmy w kontakcie

Podobał Ci się ten wpis? Nie przegap kolejnej dawki przydatnej wiedzy! Tylko konkrety i najlepsze treści ze świata UX, web developmentu i produktywności. Głównie szybkie treści dla zajętych ludzi :).

Chcę być na bieżąco via email!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez DamianWajer.com na zasadach opisanych w polityce prywatności. Sam nie lubię spamu i nie spamuję. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Nie chcesz zostawiać e-maila?

Zobacz inne opcje pozostania w kontakcie.

Komentarze

Chcesz skomentować? Napisz wiadomość w serwisie społecznościowym i @oznacz mnie w treści. Możesz też napisać do mnie bezpośrednio na stronie kontakt.