Honmaru w magazynie Playbox [PL]

Jednym z bardzo przyjemnych wydarzeń w życiu serwisu Honmaru.pl była publikacja na łamach ogólnopolskiego magazynu o grach Playbox (Wydawnictwo Bauer).

Strona Honmaru.pl z dnia na dzień poszerza swoją bazę użytkowników oraz dostarcza świeżych informacji ze świata bijatyk. Ponadto pojawia się coraz więcej turniejów online w rozmaite gry – nie tylko bijatyki – oferujące opcje rywalizacji online. W końcu intensywna praca nad stroną musiała zostać dostrzeżona przez inne media, co można zobaczyć w piątym (październikowym) wydaniu ogólnopolskiego magazynu o konsolach Playbox.

W numerze tym pojawił się artykuł poświęcony serwisowi Honmaru.pl opisujący w skrócie idee strony oraz jej najważniejsze zalety. Nie obyło się przy tym bez (nie)małej wpadki w postaci umiejscowienia Damiana (Dumian) wśród kilku założycieli, podczas gdy to właśnie on jest jedynym prawowitym założycielem strony Honmaru.pl, jednak ogólnie rzecz biorąc miło, że podobny tekst pojawił się w prasie. Honmaru na pewno jeszcze niejednokrotnie pojawi się na ustach (i kartach) szerszej publiczności o czym z pewnością nie omieszkamy wspomnieć.

Krelian na łamach Honmaru.pl
Honmaru w magazynie Playbox

Podziel się

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może warto podzielić się z innymi?

Pozostańmy w kontakcie

Podobał Ci się ten wpis? Nie przegap kolejnej dawki przydatnej wiedzy! Tylko konkrety i najlepsze treści ze świata UX, web developmentu i produktywności. Głównie szybkie treści dla zajętych ludzi :).

Chcę być na bieżąco via email!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez DamianWajer.com na zasadach opisanych w polityce prywatności. Sam nie lubię spamu i nie spamuję. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Nie chcesz zostawiać e-maila?

Zobacz inne opcje pozostania w kontakcie.

Komentarze

Chcesz skomentować? Napisz wiadomość w serwisie społecznościowym i @oznacz mnie w treści. Możesz też napisać do mnie bezpośrednio na stronie kontakt.