Dodatkowy miesiąc Smashing Magazine (Membership) [PL]

Smashing Magazine większości z nas raczej nie trzeba przedstawiać. Dla mnie ten serwis to synonim wysokiej jakości treści dla web developerów i designerów. Imponuje przy tym model działania, który nie atakuje użytkownika dziesiątkami reklam, ofert premium itp., a mimo to pozwala konsekwentnie od lat zachować wysoki poziom na niełatwym rynku opartym o publikowanie treści. Poza tym charakterystyczne dla SM są przyjazna, inkluzywna społeczność oraz pozytywna atmosfera.

Oczywiście za coś rachunki płacić trzeba, więc poza ogromem wiedzy za darmo w postaci kompleksowych artykułów i nie tylko, SM oferuje też płatne materiały takie jak konferencje, workshopy, prezentacje, spotkania, książki drukowane i ebooki. Do większości z nich dostęp daje płatne członkostwo.

Ze Smashing Magazine wyciągnąłem przez lata bardzo dużo wiedzy i inspiracji, dlatego dla mnie Membership poza podstawowymi korzyściami to też jakaś forma wsparcia, którego chętnie udzielam.

Jako posiadacz abonamentu rocznego Membership, mam możliwość polecenia nowej osoby, w wyniku czego obie strony otrzymają 1 miesiącu gratis (a dokładniej przedłużenie abonamentu o 1 miesiąc). Jest to więc klasyczny referral win-win.

Jak odebrać dodatkowy miesiąc abonamentu?

  1. Kup roczny Smashing Membership w wariancie Member lub Smasher.
  2. Wyślij do mnie wiadomość, która będzie zawierać Twoje imię oraz maila przypisanego do konta na Smashing Magazine.
  3. Teraz moja kolej: wypełniam specjalny formularz ze zgłoszeniem, następnie Ty i ja dostajemy przedłużenie naszych planów o 1 miesiąc.

PS. Uprzedzając pytania, nie mam udziałów w Smashing Magazine, a jedynie szczerą sympatię do ich działalności, stąd taki, a nie inny wpis 😉

Podziel się

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może warto podzielić się z innymi?

Pozostańmy w kontakcie

Podobał Ci się ten wpis? Nie przegap kolejnej dawki przydatnej wiedzy! Tylko konkrety i najlepsze treści ze świata UX, web developmentu i produktywności. Głównie szybkie treści dla zajętych ludzi :).

Chcę być na bieżąco via email!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez DamianWajer.com na zasadach opisanych w polityce prywatności. Sam nie lubię spamu i nie spamuję. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Nie chcesz zostawiać e-maila?

Zobacz inne opcje pozostania w kontakcie.

Komentarze

Chcesz skomentować? Napisz wiadomość w serwisie społecznościowym i @oznacz mnie w treści. Możesz też napisać do mnie bezpośrednio na stronie kontakt.