Urodziny Honmaru. To już 10 lat! [PL]

10 lat temu stworzyłem swoją pierwszą stronę.

Te wszystkie nieprzespane noce, kodowanie po godzinach, nauka na własnych błędach, skrupulatne łatanie bugów w IE6, pierwsze odkrycie validatora W3C. Niesamowite bajery w JavaScript jak zegarek na stronie itp. Ahh to były czasy 🙂

Przez wiele lat serwis Honmaru.pl był dla mnie głównym motorem napędowym do rozwoju. Tworzenie strony od zera, dynamiczny rozwój i konieczność sprostania wymaganiom użytkowników, organizacja i uczestnictwo w turniejach, praca w sporym zespole redakcyjnym itp. itd. Tyle niezapomnianych chwil, inicjatyw oraz masa ciekawych ludzi z kraju i ze świata.

Pewnie gdyby nie Tekken i Honmaru nigdy na poważnie nie zainteresowałbym się tworzeniem stron. Dziś od wielu lat jest to moja pasja i zawód, a wszystko zaczęło się 10 lat temu od prostej stronki wyeksportowanej z Worda do HTML…

Podziel się

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, może warto podzielić się z innymi?

Pozostańmy w kontakcie

Podobał Ci się ten wpis? Nie przegap kolejnej dawki przydatnej wiedzy! Tylko konkrety i najlepsze treści ze świata UX, web developmentu i produktywności. Głównie szybkie treści dla zajętych ludzi :).

Chcę być na bieżąco via email!

Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi newslettera przez DamianWajer.com na zasadach opisanych w polityce prywatności. Sam nie lubię spamu i nie spamuję. W każdej chwili możesz zrezygnować.

Nie chcesz zostawiać e-maila?

Zobacz inne opcje pozostania w kontakcie.

Komentarze

Chcesz skomentować? Napisz wiadomość w serwisie społecznościowym i @oznacz mnie w treści. Możesz też napisać do mnie bezpośrednio na stronie kontakt.