Referencje [PL]

Chciałbym serdecznie polecić pana Damiana Wajera. Przez cały czas współpracy miałem przyjemność obserwować jego niezwykły profesjonalizm, zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywanych obowiązkach.

Damian nie tylko świetnie wywiązywał się z powierzonych mu zadań, ale również wykazywał inicjatywę w poszukiwaniu nowych, optymalnych rozwiązań problemów. Jego zdolność do samodzielnego myślenia oraz proaktywne podejście do pracy sprawiały, że był nieocenionym członkiem naszego zespołu.

Ceniłem w Damianie również jego sumienność i dbałość o szczegóły. Dzięki niemu wielokrotnie udawało się uniknąć błędów oraz zwiększyć efektywność naszych projektów.

Krystian Szymukowicz
Krystian SzymukowiczCEO Inscript sp z.o.o.
LinkedIn | WWW

Współpracowałem z Damianem głównie w zakresie prac webmasterskich. Damian zawsze dbał o prawidłowe wykonanie powierzonych zadań, realizując je zgodnie z założeniami oraz pilnując najdrobniejszych szczegółów. Prace Damiana zawsze były wykonane starannie, bezbłędnie i w sposób przemyślany. Często realizacja przewyższała jakościowo początkowe założenia projektu. Napotykając na problemy, Damian zawsze samodzielnie znajdował optymalne rozwiązania.

Mogę śmiało polecić współpracę z Damianem Wajerem jako godnym zaufania specjaliście.

Paweł Rabinek
Paweł RabinekCEO Redseo
LinkedIn | WWW

Pan Damian Wajer realizował wspólnie z nami kilka projektów informatycznych, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem. Z radością przyjęliśmy informację o staraniach związanych z rozpoczęciem działalności gospodarczej. Jako przedsiębiorca będzie godnym zaufania partnerem w zakresie rozwiązań internetowych. Najważniejsze w tej branży jest stałe podnoszenie kwalifikacji i wiedza, a także terminowość, którą Pan Damian Wajer wykazywał się na każdym etapie realizacji projektów.

Jesteśmy pewni, że dzięki swojemu doświadczeniu, wysokiej jakości świadczonych usług i potencjale ma ogromne szanse na sukces na rynku informatycznym, stanowiąc bardzo dużą konkurencję dla obecnie funkcjonujących firm. W przyszłości również zamierzamy współpracować z firmą Pana Damiana Wajera realizując projekty informatyczne dla naszych klientów.

eNWo IT Solution (logo)
Jacek BułykWłaściciel eNWo It Solution
WWW

Właściciel marki WallMarket.pl z siedzibą w Brzegu jest zadowolony z dotychczasowej współpracy z Panem Damianem Wajerem. W jej ramach Pan Damian Wajer wykonywał dla nas usługi z zakresu szeroko pojętej informatyki (tworzenie stron internetowych, wszelkiego rodzaju poprawki na stronach, tworzenie grafiki etc.). Należy podkreślić, że usługi te spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony naszej firmy, jak również Internautów. Z kolei Pan Damian Wajer okazał się osobą profesjonalnie wykonującą powierzone mu zadania, a przy tym posiadającą doskonały zmysł artystyczny przy tworzeniu dla nas autorskich projektów.

Ze względu na rzetelność i sumienność Pana Damiana Wajera, jesteśmy zainteresowani dalszą współpracą w przyszłości przy kolejnych projektach.

WallMarket.pl (logo)
Łukasz BernackiWłaściciel WallMarket.pl
WWW

Z wielką przyjemnością polecamy usługi Pana Damiana Wajera. Usługi świadczone przez Pana Damiana cechuje jakość, profesjonalizm, szybkość oraz bardzo wysoki standard. Prace dla nas wykonane – kompleksowe rozwiązania informatyczne z zakresu programowania są bez jakichkolwiek zarzutów.

Fachowość i rzetelność to bezsporne atuty jakimi dysponuje Pan Damian Wajer. To partner, z którym współpraca jest przyjemnością godną polecenia.

IMS – Internet Media Solutions (logo)
Michał KleinaWłaściciel IMS Polska

Damian bardzo rzeczowo, sprawnie i fachowo podchodzi do projektu. Brief został w pełni zrealizowany łącznie z jego sugestiami, które podniosły użyteczność stron i landingów, które dla nas tworzył. Współpraca przebiega bezproblemowo, a tematy są dostarczane na czas, co bardzo istotne.

Artur Zawisza
Artur ZawiszaSenior Digital Manager V&P
LinkedIn | WWW